Cumhuriyet Bul. Çırpıcı İşhanı No:77 K:6 D:601 Alsancak, Konak / İZMİR
+90 554 418 75 86
duygu@duygusaridas.av.tr

Hakkımızda

av_duygu_saridas

Hakkımızda

    Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde onur derecesi ile tamamlamış olan Av. Duygu SARIDAŞ; yasal avukatlık stajının ardından başladığı mesleğini İzmir Barosu’na bağlı olarak icra etmekte olup aynı zamanda Dokuz Eylül Üniversitesi Özel Hukuk Anabilim Dalı Tezli Yüksek Lisans Programına kayıt olmaya hak kazanarak başlamış olduğu lisansüstü eğitimine devam etmektedir.

    Yurtiçinde ve yurtdışında, hukuk alanında ve mesleğini nitelikli şekilde icra etmesine katkı sağlayacak çeşitli alanlarda eğitimlere katılan Av. Duygu SARIDAŞ, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

    Müvekkilleri ile ilişkilerinde karşılıklı güveni esas alan Av. Duygu SARIDAŞ, her türlü dava takibi, icra takibi, hukuki danışmanlık, önleyici hukuki yardım ve alternatif yollarla uyuşmazlıkların çözümü hizmetlerini vermekte olup her zaman insan odaklı olarak icra ettiği mesleğinde yeniliklere ve gelişmelere entegre bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.

"Bir kişiye karşı yapılmış haksızlık, bütün insanlığa karşı yapılmış haksızlık demektir. "
Emile Zola

Vizyonumuz

   Yerli ve yabancı bireysel ve kurumsal müvekkillerimize özel hukuk alanı ağırlıklı olmak üzere geniş bir yelpazede hukuki yardım ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Mesleki gidiş yolumuz, öncelikli olarak müvekkillerimizin isteklerini doğru anlamak, müvekkillerimizin istek ve talepleri ile hukuki düzenlemeler, olası ihtimaller ve müvekkillerimizin üstün menfaatlerini bir bütün olarak profesyonel bakış açısıyla sentezleyerek en uygun çözümü bulmak ve zaman kaybetmeden uygulamaktır. Ortaya çıkan ihtilafları müvekkillerimiz açısından mümkün olan en lehe sonuca ulaşacak şekilde sonuçlandırmanın yanı sıra, koruyucu avukatlık kapsamında ihtilafları henüz ortaya çıkmadan engellemeyi amaçlamaktayız.

   Günümüz koşullarında profesyonel hayattaki en önemli kavramlardan birisi hızdır. Bu sebeple “geç gelen adalet, adalet değildir” ifadesini ilke edinerek bu doğrultuda müvekkillerimizi olabilecek en kısa sürede sonuca ulaştırmak en önemli hedeflerimizdendir.

   Bununla birlikte, avukatlığın ulaşılabilirlik ve süreklilik kriterlerinin müvekkillerimiz için ne kadar hassas ve önemli kriterler olduğunun farkındayız. Bu sebeple sağladığımız hukuki destek ve danışmanlık hizmetlerinde her zaman için kalitemizi sürekli kılmayı, değerli müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarını gözeterek bulundukları sektör ve konum özelinde kendilerini sürekli gelişmelerden ve yeniliklerden haberdar etmeyi, disiplinli çalışma prensibimiz ile müvekkillerimizle işbirliği içinde çalışarak profesyonel süreç yönetimini etkin kılmayı amaçlamaktayız.

   Tüm bu amaç ve hedeflerimizin yanı sıra, mesleğimizi sürdürürken en öncelikli misyonumuz; çalışmalarımızı müvekkillerimiz ile karşılıklı güven esasına oturtmayı ilke edinerek meslek etiğine, ahlaka ve adalete bağlı bir şekilde devam ettirmek,  vicdanımızı ve insaniyetimizi her zaman koruyarak müvekkillerimize en iyi şekilde yardımcı olabilmektir.

Sertifikalar

Adres

Cumhuriyet Bul. Çırpıcı İşhanı No:77 K:6 D:601 Alsancak, Konak / İZMİR

Telefon

+90 554 418 75 86

E-Posta

duygu@duygusaridas.av.tr